> > >   firma Michael Moder - osobní trenér fitness - Dornova metodaMichael Moder - osobní trenér fitness - Dornova metoda


tel.: +420776772325

www: www.michaelmoder.com
e-mail: trainer@michaelmoder.com

Otevřeno:
Po6.30 - 20.30
Út6.30 - 20.30
St6.30 - 20.30
Čt6.30 - 20.30
6.30 - 20.30
Sodohodou
Nedohodou

Nabízíme:
Michael Moder - osobní trenér fitness - specializace na snižování nadváhy a tvarování těla pro všechny věkové kategorie, redukce tuku, nabírání svaloviny, odstraňování dysbalancí, posilování sebevědomí a psychiky, DORNOVA METODA - koriguje a zaměřuje se na: vysunuté obratle, blokace páteře, napravuje vybočení páteře (skolioza páteře), bolavá ramena, kyčle, kolena, náprava rozdílných délek dolních končetin, rovnání - kulatá záda, odstávající lopatky apod.., prodej - doplňky zdravé výživy - eShop fitness.
Speciality:
Dornova metoda je speciální práce s klientem. Praktikováním Dornovy metody se rozumí jemná manuální terapie s jejíž pomocí jsou klouby, obratle i energetická centra bezpečně a přesně uváděna do původních správných poloh. DORNOVA METODA - koriguje a zaměřuje se na: vysunuté obratle, blokace páteře, napravuje vybočení páteře (skolioza páteře), bolavá ramena, kyčle, kolena, náprava rozdílných délek dolních končetin, rovnání - kulatá záda, odstávající lopatky apod.. Dornovu metodu aplikuje po úspěšné zkušební roční praxi osobní trenér fitness Michael Moder, který během roku pomohl zcela nezištně desítkám svých klientů i všem ostatním, kteří ho požádali o pomoc a některé dokonce i zachránil před hrozícím chirurgickým zákrokem.
Kde nás najdete:
Vzhledem k vytíženosti prosíme o komunikaci prostřednictvím SMS, emailem nebo využijte mobil: 776 77 23 25 (T-Mobile)


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.