> > >   firma VAT ELECTRONIC


VAT ELECTRONIC


Korejská 15
Ostrava Přívoz
702 00

tel.: +420 596 134 214, +420 777 063 069

www: www.vatelectronic.cz, eshop.dalkove-ovladace.cz
e-mail: servis@vatelectronic.cz, servis@dalkove-ovladace.cz

Otevřeno:
Po9:00 - 17:30
Út9:00 - 17:30
St9:00 - 17:30
Čt9:00 - 17:30
9:00 - 17:30
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:
Opravna elektroniky

Působíme v branži již 15 let. Díky bohatým letitým zkušenostem, špičkovému technickému a informačnímu vybavení provozovny dosahujeme vysoké produktivity při opravách. Proto i v dnešní době jsou opravy spotřební elektroniky u nás stále rentabilní.

Provádíme opravy a servis televizorů, projekční techniky, videorekordérů, videokamer, audiověží, autorádií, radiomagnetofonů, mikrovlnných trub, dálkových ovladačů, všechny značky
Opravy televizorů obvykle do 24 hodin ( bez příplatku ).
Zajistíme svoz televizorů do dílny i zpět.
Možná oprava televizoru i v bytě zákazníka.
Zapůjčení náhradního televizoru zdarma při déle trvající opravě.

K našemu sortimentu patří:
Dálkové ovladače pro televizory, videorekord0ry, DVD - specializovaná prodejna originálních i náhradních dálkových ovladačů pro televizory, videa, DVD, audio. Dálkové ovládání dovážíme a prodáváme za bezkonkurenční ceny.
propojovací kabely
Kabely pro slabo i silnoproud
Konektory
Nářadí a přístroje pro opravy elektro
Zvukové konvertory (B/G - D/K)
Kondenzátory
Odpory, trimry
Polovodiče (integrované obvody, diody, tranzistory)
Obrazovky ( i použité se zárukou v cenách 500 - 2000,- Kč)
Vypínače, spínače, přepínače
Elektroinstalační materiál pro domácnost
Různé náhradní díly pro opravy televizorů, videa a audia.
DVB-T přijímače, tzv. set-top-boxy. Zapojení a nastavení.
Speciality:
Specializovaný prodej TV antén, anténní a satelitní techniky, satelitních digitálních přijímačů.

Možnost výběru anténních a satelitních prvků a zařízení v naší prodejně, kde Vám rádi poradíme při budování nového TV rozvodu nebo případně, jak Váš příjem vylepšit, aby jste mohli sledovat co možná nejvíce programů a v dobré kvalitě.


Kde nás najdete:
http://eshop.dalkove-ovladace.cz/contact_us


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.