> > >   firma ! Shoprybar.cz !


! Shoprybar.cz !


Újezdní 158
Ostrava-Bartovice
717 00

tel.: +420 603 546 650
fax: +420 596 228 197

www: www.shoprybar.cz
e-mail: shoprybar@shoprybar.cz
Nabízíme:
Jako výhradní zástupce firem Triana,Stonfo,Cralusso,TopMix a Exner na našem trhu nabízíme:
-široký sortiment prutů, děliček,oblečení a doplňků od italské firmy Triana
-celý sortiment doplňků pro plavanou a feeder, praků a náhr. dílů k nim a dalších potřeb pro plavanou od italské firmy Stonfo
-kompletní sortiment patentovaných splávků Surf,Torpedo,Bolo,Bubble a dalších od maďarské firmy Cralusso
-kompletní řadu vnadících směsí a nástrah pro rekreační i závodní rybolov,veškeré komponenty,partikly,posilovače,zátěže a další suroviny pro výrobu vlastních vnadících směsí za bezkonkurenční ceny a trvanlivostí min. 2 roky od maďarské firmy TopMix
-kompletní sortiment vysoce kvalitních splávků pro všechny druhy rybolovu od maďarské firmy Exner
-doplňky pro rybolov od italské firmy Sarfix
Kde nás najdete:
Většinu našeho sortimentu si můžete prohlédnout v našem e-shopu na adrese http://www.shoprybar.cz Obchodníkům zašleme velkoobchodní ceník, větší objednávky rozvážíme přímo na obchody.


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

30.01.2019

Hokejoví „fanoušci“ se porvali v MHD
Dne 30. ledna 2019 prováděli strážníci městské policie výkon služby v souvislosti s přesunem hokejových fanoušků dopravním prostředkem MHD v Ostravě-Porubě. Na jedné ze zastávek přiběhla k dopravnímu prostředku skupina osob, začala kopat do dveří, bušit do oken a po vstupu dovnitř napadla fanoušky soupeřícího týmu.

26.01.2019

Rozbil dveře v hotelu
Dne 26. ledna 2019 řešili strážníci v Ostravě-Vítkovicích oznámení z hotelu, kde se nacházela osoba, která vulgárně napadala hosty a odmítala prostory opustit. Hlídka na místě zjistila muže, který byl zde také ubytovaný, ale neustále bušil na dveře ostatních ubytovaných hostů a vulgárně je obtěžoval. Muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky, si nakonec sbalil své věci a objekt opustil. Před vchodem se však najednou rozběhl k vedlejším dveřím, které poškodil - rozbil skleněnou výplň a poškodil rám - a následně se rozběhl zpět do hotelu.

22.01.2019

Neměl jízdenku, ohrozil Asistenty
Na agresivního cestujícího narazili strážníci v noci dne 22. ledna 2019, kdy doprovázeli Asistenty přepravy DPO v tramvaji v Ostravě-Mariánských Horách a Hulvákách. Muž, který neměl platný jízdní doklad, byl z přepravy Asistenty vyloučen, což nesl velmi nelibě. Začal slovně napadat strážníky i Asistenty přepravy a vyhrožovat jim. S jedním z přítomných si celou situaci chtěl vyřídit i „ručně“. Nepomohlo ani uklidňování jiným cestujícím, který cestoval společně s agresorem. Strážníci se situaci s mladým mužem, který byl zjevně pod vlivem návykové látky, snažili uklidnit, ovšem bez výsledku. Mladý muž i nadále pokračoval v nadávkách směřující ke všem přítomným. Vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy se muž ohnal po jednom ze strážníků a pokusil se ho udeřit. Na řadu musely přijít donucovací prostředky.

20.01.2019

Pavouci velcí jako pěst!
Nedělní odpoledne 20. ledna 2019 přišel na linku 156 netradiční hovor od jednoho muže z Ostravy-Poruby. Ten oznámil, že se pod jeho postelí nacházejí agresivní skákající pavouci, kteří jsou velcí jako lidská pěst. Strážníci však na místě našli pouze jednoho uhynulého pavouka o velikosti cca 1,5 cm. Muž byl náležitě poučen o možném dalším postupu, především aby v obdobných situacích kontaktoval deratizační firmu.

20.01.2019

Vrtal v neděli, porušil vyhlášku města
V neděli 20. ledna 2019 dopoledne byla hlídka městské policie vyslána do Ostravy-Mariánských Hor. Zde si obyvatelé bytového domu stěžovali na stavební práce a vrtání, které se ozývalo z jednoho z bytů. Strážníci situaci na místě vyřešili pokutou příkazem na místě a osobu řádné poučili, aby nadále v činnosti nepokračovala.