> > >   firma FC Ostrava-Jih o.s.


FC Ostrava-Jih o.s.


Svazácká 1
Ostrava-Zábřeh
700 30

tel.: 731 152 558

www: www.fcostravajih.cz
e-mail: fcovajih@seznam.cz
Nabízíme:
Jsme klub s dlouholetou tradicí. Náš oddíl kopané už funguje bez mála 55 let. Tento klub měl velmi pestrou historii. Ze začátku nesl název FC NH Ostrava. Poté co jej v roce 2000 opustil hlavní sponzor, je klub přejmenován na FC NH Classic Ostrava.
V roce 2007 bylo valnou hromadou ustanoveno nové vedení klubu a zároveň došlo k opětovnému přejmenování našeho fotbalového oddílu na současný FC Ostrava Jih. Vždy si náš klub potrpěl na širokou mládežnickou základnu s vysokými soutěžemi. Také mužstvo mužů hrálo vysoké soutěže jako je např. naše druhá liga.( naposledy jsme hráli druhou ligu v roce 2000). V současné době hrají naši muži první B třídu.
Dres našeho klubu oblékali takoví hráči jako jsou např. Jankulowski,Horváth,Schindler nebo Papadopulos. Tato zvučná jména jsou zárukou velmi kvalitní práce s mládeží. Doufáme, že se i v budoucnu, budou naši odchovanci prosazovat ve světové kopané a přinášet tak dobré jméno našeho oddílu do povědomí široké fotbalové veřejnosti.FC Ostrava-Jih o.s. neustálé nabírá mladé fotbalisty do žákovských kategorií - ročníky 1997,1998 a 1999 a do přípravek ročníky 2000 a mladší.  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.