> > >   firma SKSB Arrows Ostrava


SKSB Arrows Ostrava


Průběžná 6178/2
Ostrava-Poruba
708 00

tel.: 596 632 168

www: www.arrows.cz
e-mail: kancelar@arrows.cz
Kde nás najdete:
Pokud přijedete vlakem na nádraží svinov (nejjednodužší varianta) musíte akorát z nádraží vyjít nahoru na svinovské mosty kde nasednete na autobus č. 49 nebo 61 na zastávku směr DUHA.

Pokud přijedete vlakem na hlavní nádraží, musíte se tramvají č.8 dopravit na svinov mosty, kde podchodem přejdete na zastávku autobusu č. 49 nebo 61 směrem na zastávku DUHA.

Pokud přijedete autobusem na ÚAN (ústřední autobusové nádraží), můžete nasednout na autobus číslo 37 směr svinov mosty, kde přestoupíte na autobus č. 49 nebo 61 směrem na zastávku DUHA. Z ÚANu můžete jet i tramvají (nebo pěšky asi 10 minut) jednu zastávku na Nám.Republiky, kde musíte podchodem přejít na tramvaj směr Poruba č. 8,9 a 4 až na svinov mosty a dál už stejně autobusem.

Když vystoupíte u DUHY, tak pokračujte pěšky ve směru jízdy autobusu asi 100 metrů (pohodlnější je přejít si na chodník na levou stranu vozovky) a na druhé odbočce se dáte doleva (ne mezi baráky, ale až za nima) po asi 50ti metrech uvidíte napravo žlutou budovu Arrows Ostrava.  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.