> > >   firma Letní koupaliště Ostrava-Poruba


Letní koupaliště Ostrava-Poruba


Rekreační ul. 74/236
Ostrava-Poruba
708 00

tel.: 420 596 977 611,596 977 221, 736 755 070

www: www.sareza.cz
e-mail: pgavendova@sareza.cz
Nabízíme:
Léto začíná na SAREZE. Vyjeďte si s celou rodinou na největší koupaliště ve střední Evropě.
Až 15 tisíc návštěvníků si v létě za slunečného počasí užívá koupání a vodní a sportovní atrakce v areálu Letního koupaliště v Ostravě-Porubě. Udělejte si výlet s celou rodinou a užijte si příjemnou zábavu na obřím tobogánu, skluzavkách a skokanských můstcích. Na vaše děti čekají dětské skluzavky, úplně nové dětské brouzdaliště, zastíněné pískoviště s atrakcemi, dřevěný hrad, nafukovací skákadla nebo elektrolodičky (bumperboats).

Užijte si nevšední zábavu!
Vyzkoušejte aquazorbing nebo aquaroller.

Chcete si zasportovat?
Využijte areál minigolfu, tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště pro streetball, plážový volejbal, badminton, nohejbal, malý fotbal, ruské kuželky nebo stolní tenis. Občerstvit se pak můžete v řadě stánků, bufetů a restaurací. K návštěvě vás jistě naláká náš tropico bar, svůj drink si můžete vychutnat na chorvatské riviéře či zastíněných odpočinkových plochách.

K dispozici jsou velká parkoviště - 200 parkovacích míst u ulice Vřesinská a 400 parkovacích míst umístěných na západní straně areálu. Samozřejmostí je úschovna kol, cenností, šatny, půjčovna sportovních potřeb a bezbariérové sociální zařízení.

Využijte zvýhodněnou nabídku a už dnes si pořiďte Elektronickou čipovou kartu SAREZA. Automaticky získáváte slevu 10% na veškeré služby na všech střediscích.

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že na koupaliště je zákaz vstupu se psy i jinými zvířaty.  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.