> > >   firma Letní koupaliště Ostrava-Poruba


Letní koupaliště Ostrava-Poruba


Rekreační ul. 74/236
Ostrava-Poruba
708 00

tel.: 420 596 977 611,596 977 221, 736 755 070

www: www.sareza.cz
e-mail: pgavendova@sareza.cz
Nabízíme:
Léto začíná na SAREZE. Vyjeďte si s celou rodinou na největší koupaliště ve střední Evropě.
Až 15 tisíc návštěvníků si v létě za slunečného počasí užívá koupání a vodní a sportovní atrakce v areálu Letního koupaliště v Ostravě-Porubě. Udělejte si výlet s celou rodinou a užijte si příjemnou zábavu na obřím tobogánu, skluzavkách a skokanských můstcích. Na vaše děti čekají dětské skluzavky, úplně nové dětské brouzdaliště, zastíněné pískoviště s atrakcemi, dřevěný hrad, nafukovací skákadla nebo elektrolodičky (bumperboats).

Užijte si nevšední zábavu!
Vyzkoušejte aquazorbing nebo aquaroller.

Chcete si zasportovat?
Využijte areál minigolfu, tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště pro streetball, plážový volejbal, badminton, nohejbal, malý fotbal, ruské kuželky nebo stolní tenis. Občerstvit se pak můžete v řadě stánků, bufetů a restaurací. K návštěvě vás jistě naláká náš tropico bar, svůj drink si můžete vychutnat na chorvatské riviéře či zastíněných odpočinkových plochách.

K dispozici jsou velká parkoviště - 200 parkovacích míst u ulice Vřesinská a 400 parkovacích míst umístěných na západní straně areálu. Samozřejmostí je úschovna kol, cenností, šatny, půjčovna sportovních potřeb a bezbariérové sociální zařízení.

Využijte zvýhodněnou nabídku a už dnes si pořiďte Elektronickou čipovou kartu SAREZA. Automaticky získáváte slevu 10% na veškeré služby na všech střediscích.

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že na koupaliště je zákaz vstupu se psy i jinými zvířaty.  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.