> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Lokšův hattrick rozhodl

vloženo: 07.09.2019           komentářů: 0

Jednoznačným vítězstvím rezervy Baníku skončilo utkání 6. kola MSFL, které Ostravané sehráli na půdě Dolního Benešova. Ostravský Radovan Lokša v něm vystřelil tři góly a také díky tomu si Baník nakonec odvezl vysokou výhru 4:0
MSFL, 6. kolo, so 7.9. , stadion: Dolní Benešov, diváci: 152
FC Dolní Benešov - Baník Ostrava B 0:4(0:2)

Branky: 20. Lokša, 44. Lokša, 61. Buchta, 83. Lokša. Rozhodčí: Vojáček – Křepský, Zaoral.

FC Dolní Benešov: Lasák – Rychnovský, Býma (68. Gomola), Romaněnko, Moravec, Blahuta, Pecuch, Haas, Trajkovski, Karčmář, Foitzik.

Baník Ostrava B: Murin – Russmann (81. Fukala), Hasala, Velner, Foltyn, Urban (59. Bolf), Buchta (73. Raab), Lalkovič, Lokša (84. Lehnert), Žák, Mooc.
Komentář

O svém vítězství rozhodli hosté už v prvním poločase. Dvakrát se v pokutovém území domácích prosadil Radovan Lokša a díky tomu odcházel Baník do kabin s dvougólovým náskokem. A značně povzbuzen, protože gól na 2:0 pro Baník padl ve 44. minutě. Ve druhém poločase už Ostravané hru ovládli a přidali další góly.

V 61. minutě se dostal David Buchta do situace, jakou zažil i v posledním domácím duelu s Uničovem. Unikl obraně soupeře, běžel sám na gólmana Lasáka, udělal mu kličku na levou stranu a zbývalo už jen trefit prázdnou branku. Proti Uničovu mířil David Buchta ve velmi podobné situaci do tyče, tentokrát bezpečně trefil branku a zvýšil.

A v 83. minutě trefil Radovan Lokša přesně k levé tyči, zkompletoval hattrick a uzavřel účet zápasu
Ohlasy trenérů
Baník Ostrava B

DANIEL TCHUŘ: "Přestože jsme se už v prvním poločase dokázali dostat do dvoubrankového vedení, s naší hrou jsem byl spokojen až po přestávce. V první půli jsme sice soupeře do vyložených šancí nepustili, ale směrem dopředu nám chyběla lehkost, byli jsme těžkopádní. To všechno se zlepšilo až ve druhém poločase."

autor: FC Baník Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.