> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Juniorka zabrala proti Spartě

vloženo: 27.05.2019           komentářů: 0

Na závěr to klaplo! Baníku vyšlo loučení s juniorskou ligou a v pondělním závěrečném utkání finálové skupiny zvítězil na Strahově na hřišti Sparty Praha 2:1. Rozhodující branku zaznamenal v 83. minutě Adam Zajíček.
Juniorská liga, 30. kolo, po 27.5. , stadion: TCM Strahov, diváci: 50
AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
AC Sparta Praha
1:2
(0:0)
FC Baník Ostrava

Branky: 80. Traore – 46. Mooc, 83. Zajíček. Rozhodčí: Matějček – Kříž, Koval. ŽK: Pak, Lehnert.

AC Sparta Praha: Pecháček – Ambler, Penc, Sváta, Flak, Palečko (56. Alhassan), Sláma, Cabadaj, Prokopec (77. Traore), Hájek, Radwan.

FC Baník Ostrava: Murin – Dolba, Kubík, Hasala, Russmann - Ptáček (88. Blejchař), Mooc, Buchta, Lehnert - Krakovčík (71. Nagy), Pak (65. Zajíček).
Komentář

Ostravským se poslední vystoupení v juniorské ligy před návratem do MSFL povedlo. Vypracovali si více šancí a už ve druhé minutě se domácí gólman musel vytáhnout po dalekonosné ráně Buchty. Ještě blíž byl Baník ke gólu v 10. minute, to už Pražanům pomohlo i břevno. Sparta hrozila převážně po standardních situacích, ale několik nepřehledných situací v hostujícím vápně změnu skóre nepřineslo.

To se povedlo až ihned v nástupu druhého poločasu Baníku: Mooc dostal přihrávku do druhé vlny a z plného běhu poslal balon volejem přesně pod břevno.

Baník pak nevyužil přečíslení tři na jednoho a deset minut před koncem byl potrestán střídajícím Traorem, který dostal pas za obranu a přehodil Murina. Hosté ale šli za třemi body a vyrovnání je nezlomilo. Tři minuty po vyrovnávacím gólu unikl Zajíček a po blafáku gólmanovi vsítil vítězný gól.

autor: FC Baník Ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.