> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slovan již existuje 100 let

vloženo: 18.04.2019           komentářů: 0

ZVEME VÁS VŠECHNY na oslavy našeho a Vašeho nejstaršího fotbalového klubu v Ostravě !!! Chystáme pro Vás zábavu na celý den, pro všechny věkové kategorie :-)

Slovan již existuje 100 let, 5 generací, ze kterých vzešlo množství legendárních hráčů, trenérů, kterým chceme složit obrovskou poklonu !!!

Přijďte prožít VELKÝ SLOVANISTICKÝ DEN s námi:

Od 9:30 začíná mezinárodní turnaj přípravek, kde se utkají týmy jako FC Baník Ostrava, MFK Vítkovice, SFC Opava, polský LKS Tworków, Vigantice a další týmy

Ve 14:00 si zahrají přátelské utkání naše skvělé ženy proti věhlasnému týmu z Viktorie Plzeň

Od 16:30 mají v plánu sehrát exhibiční zápas naši muži proti výběru legendám z první ligy, jako jsou Martin Lukeš, Radek Slončík, René Bolf a další

Večer pak proběhne v zadní části areálu koncert, který bude mít pod palcem Patrik Mácha, následně pak slavnostní ohňostroj.

Pro všechny naše fanoušky připravujeme novou kolekci FANS předmětů, které budou v premiéře k prodeji. Děti si můžou prohlédnout sanitku, Tatrovku, užít si zábavu na skákacím hradě, vyfotit se se slavným fotbalistou ve fotostánku, a mnoho další zábavy... :-)

SDÍLEJTE PROSÍM, ABYCHOM NÁŠ SLOVANISTICKÝ DEN OSLAVILI, TAK JAK SE SLUŠÍ A PATŘÍ :-) :-) :-)

V JEDNOTĚ JE SÍLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: www.tj-slovan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.