> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slovan již existuje 100 let

vloženo: 18.04.2019           komentářů: 0

ZVEME VÁS VŠECHNY na oslavy našeho a Vašeho nejstaršího fotbalového klubu v Ostravě !!! Chystáme pro Vás zábavu na celý den, pro všechny věkové kategorie :-)

Slovan již existuje 100 let, 5 generací, ze kterých vzešlo množství legendárních hráčů, trenérů, kterým chceme složit obrovskou poklonu !!!

Přijďte prožít VELKÝ SLOVANISTICKÝ DEN s námi:

Od 9:30 začíná mezinárodní turnaj přípravek, kde se utkají týmy jako FC Baník Ostrava, MFK Vítkovice, SFC Opava, polský LKS Tworków, Vigantice a další týmy

Ve 14:00 si zahrají přátelské utkání naše skvělé ženy proti věhlasnému týmu z Viktorie Plzeň

Od 16:30 mají v plánu sehrát exhibiční zápas naši muži proti výběru legendám z první ligy, jako jsou Martin Lukeš, Radek Slončík, René Bolf a další

Večer pak proběhne v zadní části areálu koncert, který bude mít pod palcem Patrik Mácha, následně pak slavnostní ohňostroj.

Pro všechny naše fanoušky připravujeme novou kolekci FANS předmětů, které budou v premiéře k prodeji. Děti si můžou prohlédnout sanitku, Tatrovku, užít si zábavu na skákacím hradě, vyfotit se se slavným fotbalistou ve fotostánku, a mnoho další zábavy... :-)

SDÍLEJTE PROSÍM, ABYCHOM NÁŠ SLOVANISTICKÝ DEN OSLAVILI, TAK JAK SE SLUŠÍ A PATŘÍ :-) :-) :-)

V JEDNOTĚ JE SÍLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: www.tj-slovan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.