> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Baník – Zlín

vloženo: 01.03.2019           komentářů: 0

Boj o finálovou skupinu pokračuje. Po Liberci vyzve Baník dalšího přímého konkurenta ve hře o první šestku Fastav Zlín. Zápas se uskuteční v pátek od 18:00 na Městském stadionu.

Zlín na přelomu podzimní a jarní části sezony zabředl do výsledkové krize. Dohromady prohrál šest utkání v řadě a na jaře tedy pod novým trenérem Romanem Pivarníkem ještě nebodoval.

„Utekl jim začátek jara, ale v tom ten soupeř bude nebezpečnější. Potřebuje udělat body. Nesmíme je za žádnou cenu podcenit. Naopak se na soupeře musíme stoprocentně koncentrovat,“ nabádá k obezřetnosti trenér Bohumil Páník, který je z dřívějšího angažmá dokonalým znalcem zlínského prostředí.

Od jeho odchodu před rokem se už však mnohé změnilo. „Zlín prodělal mnoho změn včetně té trenérské,“ vzpomenul zimní střídání koučů Bílka s Pivarníkem, který po nevydařeném startu jara sahá k taktickým inovacím. „Poslední zápas už vzadu místo trojky hráli zónu ve čtyřech, takže nějaká změna už tam proběhla. Ale jakým způsobem hry budou hrát u nás, to bude záležet pouze na nich. My musíme být nachystaní na všechno a zvládnout zápas podle našich plánů.“

Po delší době mají trenéři Baníku k ruce úplný kádr. Tým je před Zlínem kompletní. „Máme z čeho vybírat a to je dobře. Uvidíme, jak to poskládáme,“ nechtěl kouč Páník odkrývat karty.

23. kolo FORTUNA:LIGY

Baník (4. místo, 38 bodů) – Zlín (7. místo, 30 bodů)

Pátek 18:00, Městský stadion

Rozhodčí: Julínek - Moláček, Podaný

Nejlepší střelci: Kuzmanovič (7) - Vyhnal (5)

Absence: nikdo - Jakubov (zranění)

Komu hrozí stop: Pazdera, J. Šašinka, O. Šašinka (všichni 3 ŽK) - Gajič, Hnaníček, Jiráček, Hronek (všichni 3 ŽK)

BANÍK VS ZLÍN V SAMOSTATNÉ LIZE

Bilance vzájemných zápasů: 25 / 11-11-3 42:23

Nejlepší střelci vzájemných zápasů: Svěrkoš 4 – Zbožínek, Kroča, Poznar, Bača 2

Nejvyšší výhra: 5:2 (26. října 2008)

Nejvyšší prohra: 1:3 (26. dubna 2009)
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ (21. ZÁŘÍ 2018)
ZLÍN – BANÍK 1:2 (0:0)

Branky: 83. Beauguel - 62. Baroš, 65. Pazdera. Rozhodčí: Julínek - Pelikán, Pochylý. ŽK: Bartošák, Bačo, Hronek - Stronati. Diváci: 5898.

Zlín: Dostál - Bačo, Buchta, Gajič - Podio - Matejov, Lukáš Holík (55. Hronek), Jiráček (82. Železník), Bartošák (75. Libor Holík) - Beauguel, Poznar. Trenér: Bílek.

Baník: Laštůvka - Pazdera, Šindelář, Stronati, Fleišman - Fillo, Jánoš, Hrubý (84. Procházka), Holzer - Baroš (75. O Šašinka), Diop (90. Mešaninov). Trenér: Páník.

autor: www.fcb.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.