> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Musíme se dobře připravit na play o

vloženo: 18.02.2019           komentářů: 0

Na výhře 6:3 nad Bulldogs Brno se útočník Jan Daniš podílel brankou a asistencí. Vítězství zajistilo týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava účast v play off. "Ale určitě se nemůžeme uspokojit a plácat se po ramenou," zdůraznil Jan Daniš.

Honzo, čemu přičítáte dva inkasované góly v během půlminuty chvíli před koncem ?
Už tam bylo lehké vypuštění a nedohrání dvou soubojů a z toho to vyplynulo. Tohle by se nám mohlo v play off vymstít, poučíme se.
Zabrnkala na nervy nejistota, nebo jste nezaváhali, že tříbrankový náskok už Brno nedožene ?
Po těch dvou gólech jsme zase zabrali a soustředili se, ať už neinkasujeme. Věděli jsme, ze si to můžeme pokazit jen my sami.
Před pár koly jste byli mimo play off, teď už ho máte jisté. Oddechli jste si ?
Určitě jsme si oddechli, ale určitě se nemůžeme uspokojit a plácat se po ramenou, protože play off byl cíl a teď, jak se říká, začíná ta pravá sezona.
Začal tým více šlapat, když byl v ohrožení ?
Asi jsme měli v hlavách loňský výsledek, kdy nám play off uteklo jen těsně a nechtěli jsme ať se to opakuje.
Nakolik pomohl příchod Aleše Zálesného ?
Rozhodně pomohl a jeho příchod nás nakopnul, ale věřím, že je to hráč pro play off a už jen díky němu soupeři budou mít větší respekt.
Základní část uzavřete na hřišti posledního Znojma. Pojedete si ten zápas užít ?
Už není čas si něco užívat, musíme se dobře připravit na play off a nemůžeme si dovolit vypustit jediný trénink, natož zápas. Každý si to musí v hlavě nastavit, i když v tom zápase už prakticky o nic nepůjde. Jde o to si udělat pohodu před play off.

autor: www.fbcostrava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.