> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

5. ročník festivalu BAMBIFEST

vloženo: 17.02.2019           komentářů: 0

Zveme Vás na 5. ročník festivalu BAMBIFEST, aktivní přehlídku organizací a zájmových skupin pracujících s dětmi a mládeží. Zároveň se jedná o 20. ročník takového akce v Ostravě (Bambiriáda a následně BAMBIFEST).

BAMBIFEST Ostrava se uskuteční v pátek a sobotu 17. 5. - 18. 5. 2019 na loukách u Koliby v Bělském lese, v pátek 8 - 18 hod a v sobotu 9 - 18 hod.

V příloze naleznete informační leták s dalšími informacemi. Budeme rádi za Vaši účast na festivalu, ať už jako organizace prezentující svou činnost ve stánku, vystupující na pódiu, nebo jako partneři a sponzoři.

Přihlašování na ostravský BAMBIFEST je spuštěno na webových stránkách: ostrava.bambifest.cz. Uzávěrka přihlášek je 17. 4. 2019.

Prezentace Vašeho spolku na festivalu BAMBIFEST je zdarma (v případě, že jste organizace pracující s dětmi, tak za místo na akci nic neplatíte), můžete si tak udělat velmi dobrou reklamu Vašeho spolku, klubu, sdružení. Festival můžete pojmout jako náborovou akci a získat tak nové členy. Dále se dostanete do povědomí ostatním a můžete vytvořit novou zajímavou spolupráci s ostatními organizacemi. Jde o Vaši prezentaci, je tedy na Vás, jakou formou tuto propagaci pojmete.

autor: www.bambifest.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.