> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

JEBAT PRAHU, BO MY JSME OSTRAVA!!!

vloženo: 11.02.2019           komentářů: 0

Společně za Ostravu na Derby proti Karlovce - Kotel

Trápí Vás kecy kamošů, že v Praze je uplně jiný studenstký život?
Pojďme společně jako jeden KOTEL OSU I VŠB. Podpořit naše kluky.

****Sraz od 15:00 v T2
*** Prvních 150 piv ZDARMA
*** Něco pro Kotel zajištěno i na STADIONĚ
**SPOLEČNE NA STADIÓN OD T2 PRES HLAVNÍ TŘÍDU

JEBAT PRAHU, BO MY JSME OSTRAVA!!!

--
Vyjádření organizátorů Ostravského derby:

Kotelníci VŠB, Kotelníci OSU, všichni studenti ostravských univerzit!

V listopadu na Ostravském derby jsme překonali rekord v návštěvnosti univerzitního sportu. Ostravar arénu navštívilo téměř 8200 diváků. Nedokázali jsme však zajistit třešničku na dortu. Oba kotle měly připravené choreo pro svou univerzitu, jedno dokonce pro společný tým BO Ostrava. Chtěli posunout atmosféru derby ještě dál, povýšit hrdost právě ke své univerzitě. Chorea byly zabaveny pořadateli kvůli špatné komunikaci s hasičskou službou od organizátorů Ostravského Derby a my se vám všem omlouváme. Udělali jsme chybu, poučili jsme se.

Teď jsme rádi, že kotle souhlasili, že budou s námi spolupracovat dál. Kotel OSU vedený Ondrou a Kotel VŠB vedený Petrom se pro Ostravu spojí do společného Kotle BO Ostrava a poženou společný univerzitní tým za výhrou proti Karlovce. Zkusí opět vytvořit nezapomenutelnou atmosféru a poprvé společně. Pro každého, kdo se chce pořádně vyřádit, jsou dveře otevřené. Je připraven nezapomenutelný večer s pivem v T2, pochodem se světlicemi přes Hlavní třídu, divočině na stadionu a afterparty na Pozkouškovém rozkalováku.

Bo studuješ pouze jednou! Bo Karlovka padne! Bo Praha na nás nemá!

autor: www.bohokej.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

16.07.2019

Na zaměstnance není spoleh!
Tak to si zřejmě říká provozovatel jedné z restaurací v centru města, odkud dne 16.07.2019 servírka, která pracovala brigádně, vzala utrženou hotovost a po krátkém vzkazu, který na místě zanechala, provozovnu opustila. Muž byl tedy poučen, aby se po vyčíslení způsobené škody dostavil na Policii ČR a řešil zde protiprávní jednání teď již bývalé zaměstnankyně.

16.07.2019

Senior si se zlodějem hravě poradil
Dne 16.07.2019 zaslechla hlídka MP hlasitý křik na nástupišti dopravního terminálu Hranečník ve Slezské Ostravě. Rychle se proto přesunula na místo. Zde spatřili muže (65 let), který se vypořádával s o poznání mladším mužem (37 let). Jakmile senior spatřil strážníky, sdělil, že mu zadržený muž z tašky, která mu visela přes rameno, odcizil mobilní telefon. Naštěstí si počínání zloděje všiml a mobilní telefon mu z ruky vytrhl.

15.07.2019

Pomoci se doma žena nedovolala
Hodinu po půlnoci volala na linku 156 zoufalá seniorka (75 let). Operátorce sdělila, že se jí při cestě na toaletu zamotala hlava a ona upadla. Teď nemůže sama vstát. Leží na zemi a neví si rady. V bytě se sice nacházel její manžel, ale ten spal ve vedlejší místnosti, ale volání o pomoc jej nevzbudilo. Navíc manžel je invalidní, tak by stejně nebyl schopen potřebnou pomoc poskytnout. Strážníkům se naštěstí po několika pokusech bouchání a zvonění podařilo muže (79 let) vzbudit. Ten byt otevřel a strážníci tak mohli ženě pomoci vstát.

15.07.2019

Lup si odnášel v kufru a taškách
Bohužel pro něj to vzal přes zahradu oznamovatele.V ranních hodinách oznámil občan na linku 156, že se mu po pozemku pohybuje neznámý muž s kufrem a taškami. Uvedl jeho popis a směr, kterým se následně neznámý vydal. Podezřelý muž byl hlídkou spatřen na zastávce MHD, kde seděl a čekal v přístřešku. Zde bylo zjištěno, že obsahem příručních zavazadel byly vedle elektroniky a dalších věcí také dokumenty obsahující osobní údaje cizí osoby bydlící nedaleko místa prověřování.

10.07.2019

Muže napadli, vláčeli po zemi
Dne 10.07.2019 v ranních hodinách spatřil strážník zabezpečující obsluhu městského kamerového systému, jak dva muži v centru Ostravy fyzicky napadli dalšího muže. Toho následně uchopili za nohy a vláčeli jej po zemi a nakonec ho zase fyzicky napadli a okradli o finanční hotovost. Oba agresoři (20 a 21 let) byli strážníky zadrženi na základě udaného popisu.