> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

JEBAT PRAHU, BO MY JSME OSTRAVA!!!

vloženo: 11.02.2019           komentářů: 0

Společně za Ostravu na Derby proti Karlovce - Kotel

Trápí Vás kecy kamošů, že v Praze je uplně jiný studenstký život?
Pojďme společně jako jeden KOTEL OSU I VŠB. Podpořit naše kluky.

****Sraz od 15:00 v T2
*** Prvních 150 piv ZDARMA
*** Něco pro Kotel zajištěno i na STADIONĚ
**SPOLEČNE NA STADIÓN OD T2 PRES HLAVNÍ TŘÍDU

JEBAT PRAHU, BO MY JSME OSTRAVA!!!

--
Vyjádření organizátorů Ostravského derby:

Kotelníci VŠB, Kotelníci OSU, všichni studenti ostravských univerzit!

V listopadu na Ostravském derby jsme překonali rekord v návštěvnosti univerzitního sportu. Ostravar arénu navštívilo téměř 8200 diváků. Nedokázali jsme však zajistit třešničku na dortu. Oba kotle měly připravené choreo pro svou univerzitu, jedno dokonce pro společný tým BO Ostrava. Chtěli posunout atmosféru derby ještě dál, povýšit hrdost právě ke své univerzitě. Chorea byly zabaveny pořadateli kvůli špatné komunikaci s hasičskou službou od organizátorů Ostravského Derby a my se vám všem omlouváme. Udělali jsme chybu, poučili jsme se.

Teď jsme rádi, že kotle souhlasili, že budou s námi spolupracovat dál. Kotel OSU vedený Ondrou a Kotel VŠB vedený Petrom se pro Ostravu spojí do společného Kotle BO Ostrava a poženou společný univerzitní tým za výhrou proti Karlovce. Zkusí opět vytvořit nezapomenutelnou atmosféru a poprvé společně. Pro každého, kdo se chce pořádně vyřádit, jsou dveře otevřené. Je připraven nezapomenutelný večer s pivem v T2, pochodem se světlicemi přes Hlavní třídu, divočině na stadionu a afterparty na Pozkouškovém rozkalováku.

Bo studuješ pouze jednou! Bo Karlovka padne! Bo Praha na nás nemá!

autor: www.bohokej.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.