> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

5. Benefiční ples RCOC

vloženo: 29.01.2019           komentářů: 0

5. Benefiční ples Rotary clubu Ostrava City proběhl 25. 1. 2019 v Clarion Congress Hotelu V Ostravě. Na úvod zahrála kapela Botanyk, prezident Pavel Benda pronesl úvodní slovo, zatančili dvojnásobní mistři ČR v latinskoamerických tancích Martin Prágr a Denisa Galandžarová, po celý večer skvěle hrála Proxima. Ve 21 hodin vystoupil stříbrný slavík Petr Kolář a o půlnoci rozjel Freddie Mercury One man show Jaroslav Břeský. Celý večer moderoval Tomáš Vzorek spolu s Alexandrou Uherkovou a Simonou Cimmer, obě jmenované akci organizovaly. Výtěžek z tomboly a dražby ve výši 108.900 Kč bude použitý na charitativní projekty RCOC. 10.000 Kč obržela dívčí kapela Good Mates, která během večera vystoupila. Zástupci Invira Zdravotní technika spolu s RCOC předali šek na Motoped Thera Treine pro Pavlíka Palkoviče. Velké poděkování patří partnerům plesu: Hochtief, Gaben, Pánské obleky BANDI, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zámeček Petrovice, Tarra Pyrotechnik, Libros, Deli Vine, International Humanity, Vyncke, Positiv Business Style, Studio krásy, Deal, Moje kolo, Invira Zdravotní technika, LIFTGROUP, Mercure Hotels, Hostinec u Feldů, Hotel Palfrig, Parkoviště 21, yjob air, Ing. Soňa Krčová - Pomoc oddlužit a velké díky patří MARIMÓDĚ, která oblékla moderátorku Alexandru Uherkovou a věnovala ceny do tomboly. Za fotky děkujeme Jirkovi Tillovi.

autor: Alexandra

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.