> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Rytířky se loučí s rokem 2018

vloženo: 22.12.2018           komentářů: 0

Rytířky se loučí s rokem 2018 domácím duelem s Tatranem na Dubině

Mladý tým se rve o play off a umí být nepříjemný, v prvním utkání ale Rytířky vyválčily tři body

Vítkovické Rytířky mají před sebou poslední zápas v kalendářním roce 2018. Postaví se v něm na Dubině střešovickému Tatranu, který v posledních kolech pořádně zabral a postupně se zapojil do přímé o bitvy o play off.

Aktuálně jsou Střešovice na deváté pozici, přičemž na osmou Olomouc ztrácí tři body. Naopak mají šestibodový náskok před Židenicemi na desáté pozici. Všeobecně se tak předpokládá, že právě aktuální osmičkou týmů, které zaujímají pozice pro postup do play off a Tatranem se rozhodne, kdo si to od února rozdá o medaile.

První vzájemné utkání v této sezoně vyhrály Vítkovice 5:1, především díky skvělému výkonu brankářky Příleské, jeho stínem ale bylo těžké zranění kolene, které utrpěla bývalá juniorská reprezentantka a členka bronzového kádru Tomáše Martiníka – Lenka Faltusová.

Vítkovické florbalistky v minulém kole zvládly náročné utkání na hřišti Liberce a stále tak mohou pomýšlet na vítězství v základní části soutěže – na první Chodov aktuálně ztrácí tři body a na třetí Ivanti Tigers mají náskok devíti bodů.

Rytířky se tak rozloučí s úspěšným rokem 2018, ve kterém vyhrály Pohár České pojišťovny, základní část a následně titul v Extralize žen

1.SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice Sobota,
14.00, SH Dubina Ostrava

autor: 1.SC TEMPISH Vítkovice

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.