> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ OSTRAVA - UVC Holding GRAZ 3:2

vloženo: 29.11.2018           komentářů: 0

TJ OSTRAVA - UVC Holding GRAZ 3:2 (28:26, 16:25, 18:25, 25:15, 15:9). Již třetí rok po sobě se dostala Ostrava do evropského poháru a po dvou účastech v Challenge cupu (vždy čtvrtfinále) letos absolvovala premiéru v druhém nejsledovanějším poháru – CEV Cupu. Evropská volejbalová federace neschválila kvůli nedostatečné divácké kapacitě halu domácích na Varenské, proto se hrálo v hale SAREZA. Ostravanky předvedly v některých fázích zápasu bojovný výkon, který stačil na výhru v tiebreaku. Rozhodčí: Chumak Ivan (RUS), Rentzsch Ines (GER).
Počet diváků: 450.
Sestava domácích: Žolnerčíková, Zemanová, Kašparová, Makauskaite, Nečasová, Diatková, libera Chevalierová, Červenková. Střídaly: Sedláčková, Lukáčová,Zedníková, Faltínová.
Kateřina Zemanová: „Jsem strašně ráda za dnešní výhru, hlavně za to, že jsme za stavu 1:2 nesložily zbraně a dotáhly zápas do vítězného tiebreaku. Byl to dnes skvělý týmový výkon až na druhý a třetí set, kdy jsme si nepřihrály a udělaly spoustu chyb.“
Zdeněk Pommer (trenér TJ Ostrava): „Dnes musím pochválit celý tým, protože jsme si zápas vybojovali. Dva sety, které jsme prohráli, jsme si nepřihráli a soupeř nás tlačil servisem. V extralize musíme pokračovat v nasazení jako dnes nebo jako proti Olomouci.“
Dusan Jesenko (trenér UVC Graz): „Udělali jsme mnoho chyb, po třech setech jsme si mysleli, že máme vyhráno, ale soupeř se zvedl, začal lépe servírovat a my jsme se nedokázali znovu dostat do zápasu, v závěru jsme ztratili hlavu.“
Odveta se hraje v rakouském Grazu ve čtvrtek 6.prosince.

autor: tj ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.