> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ OSTRAVA - VK BRNO

vloženo: 10.11.2018           komentářů: 0

V 8. kole UNIQA volejbalové extraligy žen se Ostrava opět pokoušela o první domácí vítězství v této sezóně, navíc chtěla samozřejmě přerušit již pět kol trvající sérii porážek. Šelmy z Brna jsou naopak v laufu po třech výhrách za sebou. Domácí se sice snažili, ale volejbalové umění a bohužel i bojovnost byla na straně hostů.

č.: 39 dne: 13. 11. 2018 v hod.: 17:00

TJ Ostrava - VK Brno 0:3 (13:25, 14:25, 18:25)

Rozhodčí: Pecháček L., Grabovský Z.

Počet diváků: 170

Sestavy (od zóny I):

Domácí: Kašparová, Makauskaite, Nečasová, Faltínová, Zedníková, Zemanová, libero: Chevalierová. Střídaly: Žolnerčíková, Diatková, Sedláčková, Lukáčová

Hosté: Boulová, Nováková, Janečková, Kočvarová, Matuszková, Beránková, libero Chlumská. Střídala: Pospíšilová A.

Vyjádření:

Domácí:

Kateřina Zemanová (kapitánka TJ Ostrava): „Dnes nás soupeřky zatlačily servisem. Nesložíme balón a děláme spoustu chyb. Nedokázaly jsme se prosadit proti vysokým blokům. Musíme to zarvat ve středu v semifinále Českého poháru v Praze n Olympu.“

Zdeněk Pommer (trenér TJ Ostrava): „Vůbec jsme nezachytili začátky setů a hráli jsme ustrašeně a alibisticky. Chtěli jsme Brno zatlačit servisem, ale bohužel opak byl pravdou. Strašně hrály smečařky a s horším příjmem se nedá hrát proti vysokým brněnským blokům.“

Hosté:

Soňa Nováková (kapitánka VK Brno): „Jsme rády za 3 body. Ostrava nám pomohla zkaženými servisy, snažila se riskovat, ale to jí nevycházelo. “

Martin Gerža (trenér VK Brno): „Ostrava prochází krizí a my se postupně zlepšujeme a podle toho zápas vypadal.“

Popis utkání:

Do prvního setu nastoupilo Brno bojovně, od počátku si drželo vedení (4:8, 5:12). Ostravě se nedařilo náskok snížit, ba naopak (9:16, 10:21). Šelmy tedy v setu hladce zvítězily.

Druhý set se odehrával v duchu toho předchozího, hned od počátku se Brňanky ujaly vedení (0:3, 4:9, 7:14, 10:17). Domácí udělali spoustu chyb a hosté svůj náskok už pak jen navyšovali a opět se radovali z vítězství v setu.

Úvod třetího setu se se podobal předchozím dvěma (4:7, 5:12, 9:15). Domácí hráčky se nažily avšak podařilo se jim dotáhnout pouze na 16:19 a to bylo vše, co jim Brno dovolilo. Následně už tým zkušených hráček z Brna oslavoval své čtvrté vítězství v řadě.

I přes momentální neslavné výsledky Ostravanek děkujeme za neustálou podporu našim fanouškům a hlavně skvělým bubeníkům, kteří nás doprovází i na venkovní utkání.

autor: Miloš Matula

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

28.06.2019

Nudu zaháněli v obchodě
Nudu zaháněli v obchodě, událost bude šetřit „sociálka“ Tři nezletilí chlapci se vydali 28. května 2019 do prodejny v Ostravě-Zábřehu. Nešli zde však nakupovat, nýbrž dělat nepořádek. Jak později sami přiznali, důvod, proč prodejnu navštívili, byla nuda. Jejich počínáním vznikla škoda na zboží v celkové výši přibližně 350,- Kč. Poškodili deodoranty a rozbalili na prodejně potravinářské zboží.

01.06.2019

Pod vlivem boural
Poškozenou krajnici vozovky a dopravní značení zahlédla hlídka městské policie v sobotu 1. června 2019 po 3. hodině ranní v Ostravě-Slezské Ostravě u jedné ze zastávek městské hromadné dopravy. Od tohoto místa se po vozovce táhla skvrna provozních kapalin, která strážníky dovedla až ke značně poškozenému vozidlu, které v té době přijíždělo k jedné z nedalekých ulic. Ve vozidle se nacházel pouze řidič. Hlídka muže ztotožnila, kdy se ukázalo, že jde o 41letého Asiata.

29.05.2019

Používala velmi hrubých výrazů
Dopoledne 29. května 2019 byla hlídka vyslána na Ostravy-Moravské Ostravy, kde se žena marně domáhala vyplacení sociální podpory. Verbálně na zaměstnankyně úřadu útočila, křičela a zároveň rušila i jednání dalších zaměstnanců. Používala velmi hrubých výrazů, především vůči zaměstnankyni, která agresorce odmítla dávky přiznat z důvodu chybějících dokumentů. Kromě vulgarit také plivala.

25.05.2019

Opilý muž napadl strážníky
Opilá osoba obtěžující okolí. To byl důvod, proč v sobotu 25. května 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Svinova. Na místě se na chodníku nacházel muž, který byl zjevně pod vlivem návykové látky. Ostatním kolemjdoucím vulgárně nadával a vyhrožoval. Dle oznamovatele se tak dělo již delší dobu. Muž odmítal spolupracovat i se strážníky. Ti mu následně naměřili přes 2,6 ‰ alkoholu v dechu.

20.05.2019

Sprejeři přistiženi při činu
Dne 20. května 2019 chvíli před půlnocí byli spatřeni strážníkem v Ostravě-Porubě v jednom z průchodů dva mladíci, kteří zde pokreslili stěny.Oba muže ve věku 19 let se podařilo dostihnout další hlídkou o několik metrů dál, podle popisu, který jim byl kolegou předán.