> > >   OSTRAVA EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Baník pokračuje v přípravě

vloženo: 30.06.2014           komentářů: 0


Baník pokračuje v přípravě, už bez Čuljaka


Po úspěšném turné ve východních Čechách, kde baníkovci zvítězili nad Ružomberokem i Trenčínem, od pondělka opět trénují doma na Bazalech. S týmem už se připravují navrátilci z dovolené, záložníci Derrick Mensah a Dyjan Carlos de Azevedo, v průběhu týdne se očekává také přílet útočníka Francise Narha. Mužstvo naopak opustil sedmadvacetiletý chorvatský obránce Tomislav Čuljak.

Levý obránce či záložník byl v Baníku na zkoušce od počátku letní přípravy a nastoupil v obou zápasech se slovenskými soupeři. Proti Ružomberoku odehrál druhý poločas, s Trenčínem byl střídán po šedesáti minutách. „Svým přístupem ani výkony v utkáních nás nezklamal, ale po důkladném vyhodnocení všech parametrů, které u nově příchozích hráčů sledujeme, jsme se nakonec rozhodli jej neangažovat,“ řekl sportovní manažer Radek Slončík.

O šanci nosit modrobílý dres se bude nadále ucházet kolumbijský útočník Victor Zapata Caicedo, který by měl nastoupit v prvních přípravných zápasech na domácí půdě. Baník se nejprve ve středu 2. července od 17:00 na Bazalech utká s účastníkem polské Ekstraklasy, týmem Podbeskidzie Bialsko-Biala. V sobotu pak opět na tréninkovém hřišti č. 2,tentokrát však v čase 10:15, změří síly s regionálním rivalem z Třince.

Současný široký kádr A mužstva, ve kterém je celkem osmadvacet hráčů, čekají v rámci letní přípravy ještě další dva zápasy, a to v rakouském Lindabrunnu s ruským Amkarem Perm (ve středu 9. července) a na Bazalech se Zlínem (v sobotu 12. července). „Poté už budeme složení mužstva zužovat do finální podoby, ve které se představí v domácí generálce na ligu proti druholigovému Táborsku,“ doplnil Slončík.

Text a foto: Tomáš Svoboda

autor: www.fcb.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OSTRAVSKÁ 112

15.04.2019

Agresivní mladá žena
Agresivní mladá žena ohrožovala auta i tramvaje.V pondělí 15. dubna 2019 dopoledne byla hlídka městské policie Ostrava vyslána do Ostravy-Hrabůvky, kde se pohybovala žena po komunikaci a kolejišti, čímž ohrožovala bezpečnost a plynulost provozu na pozemní komunikaci. Následně si sedla do kolejiště, s hlídkou nekomunikovala a na vše reagovala tak, že je jí to jedno. Kromě toho si strážníci všimli také škrábanců a podlitin na krku mladé ženy, nabízené lékařské ošetření však odmítla.

12.04.2019

Pěstmi napadl bývalou přítelkyni
V pátek 12. dubna 2019 odpoledne vyjížděla hlídka městské policie do Ostravy-Hrušova, kde došlo k fyzickému napadení 36leté ženy. Strážníci na místě zjistili, že devětatřicetiletý muž přelezl plot a napadl svou bývalou přítelkyni – nadával ji, několikrát ji pěstmi udeřil do hlavy a srazil k zemi.

08.04.2019

Bez řidičáku, pod vlivem
Dne 8. dubna 2019 v noci spatřila hlídka městské policie v Ostravě-Moravské Ostravě vozidlo, které jelo v protisměru, čímž došlo k ohrožení bezpečnosti silničního provozu. Poté, co řidič spatřil hlídku, otočil se a rozjel se z místa pryč. Strážníci předepsaným způsobem vozidlo následně zastavili. Řidič se hlídce prokázal pouze občanským průkazem se slovy, že řidičský průkaz zapomněl doma. Po ověření se ovšem ukázalo, že řidičák vůbec nevlastní.

08.04.2019

Nezletilá matka v hospodě
Nezletilá matka v hospodě, dítě nechala v kočárku venku 8. dubna 2019 večer, byla hlídka vyslána do Ostravy-Poruby znovu. Tentokrát před jednou z restaurací stál dětský kočárek s dítětem, u kterého se nikdo nenacházel. Uvnitř restaurace strážníci nalezli teprve 17letou matku tohoto přibližně ročního dítěte. Ta byla navíc zjevně pod vlivem alkoholu - orientační dechová zkouška u ní potvrdila téměř 2 promile.

05.04.2019

Trojice nezletilých popíjela alkohol
Na skupinu osob popíjející alkohol na veřejném prostranství byla hlídka městské policie upozorněna večer 5. dubna 2019 v Ostravě-Porubě. Na místě se nacházela trojice mladých osob, která jevila známky požití návykové látky – nebyli schopni samostatné chůze a z jejich dechu byl silně cítit alkohol. Po ztotožnění vyšlo najevo, že se jedná o 2 muže a 1 ženu ve věku teprve 15-16 let! U sebe měli 2 lahve alkoholu – rum a vodku. Jeden z mužů, který nadýchal téměř 2 ‰